Izvēlne
Rezervāciju grozs

Kubla un pirts noma

Kubla un pirts noma

Tiek uzskatīts, ka viena no gara mūža atslēgām ir spēja līdzsvarot darbu ar atpūtu. Dažkārt šādu līdzsvaru panākt šķiet grūti laika trūkuma dēļ.

Viens no patīkamiem brīvā laika pavadīšanas veidiem ir pirts apmeklējums vai atpūta siltā kublā sauktā arī par kubulu vai āra džakuzi. Palīdzēsim Jums ietaupīt laiku - piedāvājam pirti un kublu atvest Jums ērtā vietā, vai arī variet to transportēt saviem spēkiem.

Atpūta pirtī un kublā ir lielisks laika pavadīšanas un atpūtas veids ģimenes, draugu vai paziņu lokā. Siltais ūdens ne vien atbrīvo prātu, atslābina ķermeni un iepriecina dvēseli, bet arī rada ideālu vidi lielisku atmiņu radīšanai. Droši varam sacīt, ka privāta atpūtas kompleksa īre sniegs gaidīto baudu.

Karstais kubls (baļļa)<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Karstais kubls (baļļa)<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Prece ir noliktavā

          Karstā kubla noma ļauj izbaudīt atpūtu līdz 8 personām vienlaicīgi jebkurā vietā, kur iespējams nogādāt kublu. Kubla uzsildīšanai paredzēta ārējā malkas krāsns, kas nodrošina raitu karstā ūdens cirkulāciju. Džakuzi hidromasāžai un apgaismojumam nepieciešams parasts 220v pieslēgums, savukārt ūdens uzpildīšanai - ūdens vads. Kublam ir īpaša plastikāta iekšpuses apdare, kas ļauj to pilnībā iztīrīt, tādējādi nodrošinot augstākās higiēnas prasības.

Kubls ir ražots 2021. gadā un nav nolietots. Karsto kublu mēdz dēvēt arī par "kubulu", "āra džakuzi" vai "kubulu".

 • Diametrs:        2.0 m;
 • Tilpums:        1500 l;
 • Ūdens uzsilst:  2-3 h;
 • Svars:            250 kg;
 • Ietilpība:        6-8 cilvēki;
 • Krāsains LED apgaismojums: (Sarkans, Zaļš, Zils)
 • Hidromasāžas sistēma “džakuzi” 6 sprauslas

Nepieciešams 220V elektrības pieslēgums un ūdens vads, kā arī malka kurināšanai

Pārvietot var ar savu auto un B kategorijas vadītāja apliecību vai pasūtīt transporta pakalpojumus mums.

70.00 €
Pārvietojamā pirts<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Prece ir noliktavā

Pārvietojamā pirts nodrošina lielisku atpūtu. Pirts rituāli un atpūta pirtī tagad ir pieejami jebkurā vietā. Pirts muca būs lieliska dāvana visos svētkos draugiem un ģimenei!

Pārvietojamā pirts paredzēta, lai varētu baudīt pirts priekus jebkurā laikā un jebkurā vietā. Tagad ir tik vienkārši paņemt pārvietojamo pirti sev līdzi, lai kur Jūs dotos: uz medībām vai zveju, garākā atpūtā pie dabas vai ciemos pie draugiem. Pārvietojamā pirts ir uzstādāma, kur vēlaties un tas neprasīs nekādu piepūli.

 Pirts mucai piemīt visas tradicionālās pirts īpašības:

 • Pirts muca ir 3.5m gara un tās diametrs ir 2.3m. Panorāmas siena pērtuvē ļauj baudit skatu, kadu Jūs pats esat izvēlējies.
 • Pirts mucas lāvas garums ir 2.1m, kas ir ideālais garums apguļoties, lai veiktu pirts procedūras.
 • Pirtī vienlaikus var pērties līdz 6 personām.
 • Pirts sakarst ātri – 30 minūšu laikā.
 • Pirtī ir viss nepieciešamais rituālu baudīšanai: malkas krāsns, divas lāvas, vanniņa, ķipīši un termometrs.
 • Pirtī ir sava «atpūtas zona» – atdalīta ar stikla durvīm, kur uz diviem soliņiem varēsiet atvēsināties un baudīt atspirdzinošu dzērienu.
80.00 €
Rāda no 1 līdz 2 kopā 2 (Kopā lapu - 1)