Izvēlne
Rezervāciju grozs

Nomas preču katalogs

Ātri saliekamās (popup) 3×3 m telts noma ir labs risinājums tirdzniecības izbraukumos, nelielos svētkos dārzā kā arī visur citur kur svarīgi ir ātri uzcelt patvērumu no vēja, lietus vai saules.Jumts un sienas izgatavotas no poliestera, kurš no iekšpuses pārklāts ar PVC pār..
Ātri saliekamās (popup) 3×6 m telts noma ir labs risinājums tirdzniecības izbraukumos, nelielos svētkos dārzā kā arī visur citur kur svarīgi ir ātri uzcelt patvērumu no vēja, lietus vai saules.Jumts un sienas izgatavotas no poliestera, kurš no iekšpuses pārklāts ar PVC pār..
Saliekams bāra stāvgalds <br /><span style=text-transform:none;><small> ar zeķes tipa galdautu, 81 cm</small></span> Saliekams bāra stāvgalds <br /><span style=text-transform:none;><small> ar zeķes tipa galdautu, 81 cm</small></span>
Top
Plastmasas saliekamais bāra stāvgalds ar zeķes tipa galdautu, 81 cm.Galda izmēri: diametrs 81 cm, augstums 110 cm; Svars: 10 kg; Salikta galda izmēri: 134×82×7 cm; Krāsa: virsma - balta vai gaiši pelēka, kājas - pelēkas;Galda kājas neskrāpē virsmu. ..
Telts - nojume <br /><span style=text-transform:none;><small> balta, 3×3 m</small></span> Telts - nojume <br /><span style=text-transform:none;><small> balta, 3×3 m</small></span>
-22 %
Ātri saliekamās (popup) 3×3 m telts noma ir labs risinājums tirdzniecības izbraukumos, nelielos svētkos dārzā kā arī visur citur kur svarīgi ir ātri uzcelt patvērumu no vēja, lietus vai saules. Komplektā 4 sienasātri uzstādāma un viegli transportējama profesionāla kvalitāte izturīgs..
Norobežojošie stabiņi<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Norobežojošie stabiņi<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Jaunums
Zelta norobežojošie stabiņi pasākumu, izstāžu vai ekspozīciju norobežošanai. Augstums: 1 m Pamatnes platums: 32 cm Krāsa stabiņiem: zelta Svars: 9 kg Virves garums: 1,5m ..
Plastmasas saliekamā galda noma bez galdauta.180 cm galdus pārsvarā izmanto dārza svētkiem, brīvdabas pasākumam, uzņēmuma sporta spēlēm, vai izbraukuma tirdzniecībai.Izmēri: 183×75.2 cm Augstums 74.3 cm; Krāsa: virsma - balta, kājas - pelēkas;Ērti izmantojams komplekt..
Apaļa 150 cm saliekamā galda noma 8 personām. Akcijas cena spēkā pasūtot 5 un vairāk galdus.Galda izmēri: diametrs: 152cm, augstums 74 cm; Svars: 22 kg; Noslodze 320 kg; Salikta galda izmēri: 156×77×10 cm; Krāsa: virsma - balta, kājas - pelēkas;..
Saliekams furšeta galds <br /><span style=text-transform:none;><small> bez galdauta, 240 cm</small></span> Saliekams furšeta galds <br /><span style=text-transform:none;><small> bez galdauta, 240 cm</small></span>
Top -29 %
Plastmasas saliekamā furšeta galda noma bez galdauta.Tieši 240 cm galdus pārsvarā izmanto uzkodām, ēdieniem - apkalpojot viesus pēc zviedru galda principa, bet vienlīdz labi šos galdus var izmantot arī saliekamajiem krēsliem. Galdus iespējams saklāt ar galdautiem un &ld..
Saliekami bāra stāvgaldi <br /><span style=text-transform:none;><small> ar zeķes tipa galdautu </small></span> Saliekami bāra stāvgaldi <br /><span style=text-transform:none;><small> ar zeķes tipa galdautu </small></span>
Jaunums
Saliekamo bāra stāvgaldu komplekta noma ar baltu zeķes tipa galdautu. Komplektā ietilpst 5 galdi un galdauti, bet Jūs varat saņemt Jums nepieciešamo galdu skaitu un galdauta krāsu.Galda izmēri: diametrs 81 cm, augstums 110 cm; Svars: 10 kg; Salikta galda izmēri: 134×82×..
Plastmasas saliekamais bāra stāvgalds ar galdautu 81 cm.Galda izmēri: diametrs 81 cm, augstums 110 cm; Svars: 10 kg; Salikta galda izmēri: 134×82×7 cm; Krāsa: virsma - balta, kājas - pelēkas;Galda kājas neskrāpē virsmu. ..
Atkritumu tvertnes noma pasākumiem. Šīs tvertnes tilpums ir 120 l, taču ir pieejami arī lielāki izmēri.Cenšoties virzīties uz pēc iespējas lielāko pakalpojumu klāstu pasākumu apkalpošanā, šobrīd piedāvājam arī atkritumu tvertnes (miskastes) nomu un atkritumu nogā..
Ātri saliekamās (popup) 4×4 m telts noma ir labs risinājums tirdzniecības izbraukumos, nelielos svētkos dārzā kā arī visur citur kur svarīgi ir ātri uzcelt patvērumu no vēja, lietus vai saules.ātri uzstādāma un viegli transportējama profesionāla kvalitāte izturīgs, īpaši vieg..
Pārvietojamā gardrobe - drēbju pakarmais stātivs 20 personām<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Jaunums
Pārvietojamā gardrobe - drēbju pakarmais stātivs 20 personāmAugstums: 1,6m Platums: 1,4m Pakaramie "pleciņi": 20 gab.Viegli pārvietojams uz ritenīšiem - stabils metāla konstrukcijas rāmis..
Plastmasas saliekamā galda noma bez galdauta.180 cm galdus pārsvarā izmanto dārza svētkiem, brīvdabas pasākumam, uzņēmuma sporta spēlēm, vai izbraukuma tirdzniecībai.Garums: 183 cm Augstums 44 cm; Krāsa: virsma - balta, kājas - pelēkas;Ērti izmantojams komplektā ar tāda pa&..
Banketa krēsli<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Banketa krēsli<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Top
Banketu krēslu noma. Atlaide spēkā pasūtot 50+ krēslus.Krēsla augstums ar atzveltni: 93cm Krēsla dziļums: 59cm Krēsla platums: 44cmVar pasūtīt ar baltiem vai melniem pārvalkiem..
Plastmasas saliekamā furšeta galda noma ar galdautu.Tieši 240 cm galdus pārsvarā izmanto uzkodām, ēdieniem - apkalpojot viesus pēc zviedru galda principa, bet vienlīdz labi šos galdus var izmantot arī saliekamajiem krēsliem. Galdus iespējams saklāt ar galdautiem un &ldq..
Telts - nojume <br /><span style=text-transform:none;><small> balta, 2×2 m</small></span> Telts - nojume <br /><span style=text-transform:none;><small> balta, 2×2 m</small></span>
Jaunums
Ātri saliekamās (popup) 2×2m telts noma ir labs risinājums visur, kur nepieciešams uzcelt kompaktu patvērumu no vēja, lietus vai saules.Komplektā 4 sienasātri uzstādāma un viegli transportējama profesionāla kvalitāte izturīgs, īpaši viegls rāmis 100% ūdensnecaurl..
Apaļa 150 cm saliekamā galda ar galdautu noma 9 personām.Galda izmēri: diametrs: 152cm, augstums 74 cm;Svars: 22 kg; Noslodze 320 kg; Salikta galda izmēri: 156×77×10 cm; Galdauta krāsa: balta vai pelēka;..
Dekoratīva aizslietņa - fasādes noma. Pamatā paredzēta DJ darba galda dekoratīvai nosegšanai aizsedzot kabeļus un citas lietas, kas varētu bojāt skatu. Izmantot var visur, kur nepieciešams kaut ko nodalīt un piesegt.Sastāv no 4 posmiem, uzstādāmiem pēc vajadzības.Materiāls i..
Foto sienas, preses sienas (press wall) noma ir tradicionāls risinājums banera stiprināšanai foto stūrī. Lieliski piemērots arī nelielas skatuves fonam.Cena norādīta par banera rāmja nomu. Druku, dizaina izstrādi var pasūtīt pie mūsu parteriem vai atsevšķi...
Banketa krēsls Bonaparte<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Jaunums Top
Napoleona stila klasiskais banketu krēsls ir izgatavots no mūsdienīgas un kvalitatīvas plastikas lējuma. Kresli ir viegli transportējami - savienojami. Piemēroti izmantošanai iekštelpās un ārpus tām.  ..
Saliekams koka krēsls<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Saliekams koka krēsls<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Jaunums Top
Saliekamo koka krēslu noma būs piemērota semināriem, svinīgiem pasākumiem gan telpās, gan ārpus tām, kur dabīgā koka krāsa piestāv vairāk nekā balta plastmasa vai metāls. Pieejami 30 gab. šāda modeļa un krāsas krēsli. Testēts uz: 100 kg Platums: 44 cm Dziļums: 51 cm A..
Balts saliekams koka krēsls<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Balts saliekams koka krēsls<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Top -20 %
Baltu saliekamo koka krēslu noma būs piemērota semināriem, svinīgiem pasākumiem gan telpās, gan ārpus tām, kā lieliska alternatīva plastmasas krēsliem.Pieejami 350 gab. šāda modeļa un krāsas krēsli.Testēts uz: 100 kg Platums: 44 cm Dziļums: 51 cm Augstums: 77 cm Sēdvie..
Saliekams furšeta galds <br /><span style=text-transform:none;><small> ar galdautu un ''brunčiem'', 240 cm</small></span>
-20 %
Plastmasas saliekamā furšeta galda noma ar baltu 150×300 cm galdautu un dekoratīvu elementu (brunčiem, svārkiem) kāju nosegšanai.Tieši 240 cm galdus pārsvarā izmanto uzkodām, ēdieniem - apkalpojot viesus pēc zviedru galda principa, bet vienlīdz labi šos gal..
Runas tribīne<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Runas tribīne<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Jaunums
Runas tribīne padara uzstāšanos ērtāku un svinīgāku. Šīs runas tribīnes noma būs lieliska izvēle īpaši svinīgos pasākumos, kur detaļām ir nozīme. Tribīne ir izgatavota no laba koka pārdomātos, ērtos izmēros.Virzmas izmērs: 47 x 53cmAugstums: 1,2mSvars: 20kgIespēj..
Apaļš banketa galds ar baltiem krēsliem <br /><span style=text-transform:none;><small> komplekts, 9 personām, 150 cm</small></span> Apaļš banketa galds ar baltiem krēsliem <br /><span style=text-transform:none;><small> komplekts, 9 personām, 150 cm</small></span>
Top -22 %
Apaļa 150 cm banketa galda un baltu krēslu komplekta 9 personām noma.150 cm apaļš, saliekams galds Pelēks vai balts galdauts Balti saliekami koka krēsli (9 gab.) Krēsla augstums ar atzveltni: 77cm Krēsla dziļums: 51cm Krēsla platums: 44cm Svars 2,8 kg Sa..
Infrasarkanais terases elektriskais sildītājs<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Infrasarkanais terases elektriskais sildītājs<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
-25 %
Infrasarkanā terases elektriskā sildītāja noma. Infrasarkano staru sildītāji nededzina skābekli un apsildes efektu sasniedz jau divas minūtes pēc ieslēgšanas. Halogēna sildelements aizsegts ar aizsargrežģi.Elektriskos sildītājus var izmantot gan iekštelpās, gan ārā. Piemēram, vaļēj..
Saliekams krēsls<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Saliekams krēsls<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Jaunums Top
Saliekamo krēslu noma būs piemērota semināriem, svinīgiem pasākumiem gan telpās, gan ārpus tām.Izmēri: 84×44x×44 cm Krāsa: Balta Svars: 3.4 kgIespējams Jums noderēs arī apaļo galdu noma...
Semināru krēsli<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Top -25 %
Konferenču un semināru krēslu noma. Pieejami 200 gab pelēkā un melnā krāsā.Garums: 410 Platums: 470 Augstums: 81..
Saliekams bāra stāvgalds <br /><span style=text-transform:none;><small> bez galdauta, 81 cm</small></span> Saliekams bāra stāvgalds <br /><span style=text-transform:none;><small> bez galdauta, 81 cm</small></span>
-13 %
Plastmasas saliekamais bāra stāvgalds bez galdauta 81 cm.Galda izmēri: diametrs 81 cm, augstums 110 cm; Svars: 10 kg; Salikta galda izmēri: 134×82×7 cm; Krāsa: virsma - balta, kājas - pelēkas;Galda kājas neskrāpē virsmu.Drošības nauda fiziskām personām:..
Automātisks bezkontakta roku dezinfekcijas stends<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Automātisks bezkontakta roku dezinfekcijas stends<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Jaunums
Automātisks bezkontakta roku dezinfekcijas stends.Darbojas ar jebkuru dezinfekcijas šķidrumu. Pieejams ar 5, 10, 20 l ietilpību. 5 l šķidruma ir paredzēts aptuveni 10 000 - 12 000 izsmidzināšanas reizēm.  Par atsevišķu samaksu ir iespējams iegādā..
Galds un divi soli <br /><span style=text-transform:none;><small> komplekts, 180 cm</small></span> Galds un divi soli <br /><span style=text-transform:none;><small> komplekts, 180 cm</small></span>
Top
Galda un divu solu komplekta noma, 180 cm.Šādas pasākuma mēbeles parasti izmanto privātiem dārza svētkiem, brīvdabas pasākumiem, uzņēmuma sporta spēlēm. Viegli saliekamas un pārvadājamas ar jebkuru vidēja izmēra autombīli. Ērti pie šāda komplekta var sēdēt 6 cilvēki, bet var arī 8 ..
Plastmasas saliekamā furšeta galda noma ar lielo galdautu.Galda izmēri: 240×76 cm, augstums 74 cm; Svars: 20 kg; Noslodze 125 kg; Salikta galda izmēri: 112×77×10 cm; Krāsa: virsma - balta, kājas - pelēkas;Galda kājas neskrāpē virsmu.Dro&sca..
Zvilnis - sauļošanās krēsls<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Jaunums
Zviļņa - sauļošanās krēsla noma noderēs vasaras brīvdabas pasākumos uzrunājot ērti iekārtojušos auditoriju vai privātai atpūtai pie dabas.Maksimālais svars: 100 kg Izmērs 127×56×3.2 cm Pieejamās krāsas: zili svītrains, sarkani svītrains un koši zaļš..
Apaļš banketa galds ar sarkaniem krēsliem <br /><span style=text-transform:none;><small> komplekts, 9 personām, 150 cm</small></span> Apaļš banketa galds ar sarkaniem krēsliem <br /><span style=text-transform:none;><small> komplekts, 9 personām, 150 cm</small></span>
-29 %
Apaļa banketa galda ar sarkaniem krēsliem 9 personām komplekta noma.150 cm apaļš, saliekams galds Pelēks vai balts galdauts Sarkani banketa krēsli (9 gab.)..
Rāda no 1 līdz 35 kopā 35 (Kopā lapu - 1)