Izvēlne
Rezervāciju grozs

Nomas preču katalogs

Telts - nojume (ar sienām) <br /><span style=text-transform:none;><small> balta, 3×6 m</small></span> Telts - nojume (ar sienām) <br /><span style=text-transform:none;><small> balta, 3×6 m</small></span>
Prece ir noliktavā
Ātri saliekamās (popup) 3×6 m telts noma ir labs risinājums tirdzniecības izbraukumos, nelielos svētkos dārzā kā arī visur citur kur svarīgi ir ātri uzcelt patvērumu no vēja, lietus vai saules.PIemērota nelielām svinībām - pIemēram pie diviem 240 cm galdiem un saliekamajiem krēsliem ērti ze..
85.00 €
Zvaigznes tipa telts ir labs, ekonomisks risinājums kad nepieciešams pagaidu patvērums no saules un pēkšņa lietus. Piemēram sporta spēles un citi pasākumi dabā.Augstums: 6m Platība: 60m2 Ieejas augstums: 2.1mZvaigznes tipa telti espējams uzstādīt tikai uz mīksta seguma, kur iespējam..
90.00 €
Plastikāta grīda<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Plastikāta grīda<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Prece ir noliktavā
Plastikāta grīda ir ekonomisks risinājums salīdzinoši ar koka grīdu, bet virsmai jābūt pietiekoši līdzenai (mauriņš, bruģis, zeme).Cena norādīta par 1 m2 bez transporta un montāžas izmaksām Pieejami 150m2 Montāža/Demontāža - 1-2 EUR/1m2 (atkarībā no apjoma) Transportēšana - 15..
3.50 €
Čuguna atsvars - pēda<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Prece ir noliktavā
 Paredzēts 3x3m, 3x6m ātri uzstādāmo telšu uzstādīšanai uz cietas virsmas. Uz katru kāju nepieciešami 1-2 atsvari atkarībā no laika apstākļiem.Svars: 14kg Krāsa: Melna Materiāls: čuguns..
4.00 €
Telts - nojume <br /><span style=text-transform:none;><small> balta, 4x8 m</small></span>
Prece ir noliktavā -22 %
Ātri saliekamās (popup) 4x8 m telts noma ir labs risinājums nelielos svētkos dārzā, kā arī visur citur kur svarīgi ir ātri uzcelt patvērumu no vēja, lietus vai saules.Pie trīs 240 cm galdiem un saliekamajiem krēsliem ērti zem nojumes var sēdēt 24 cilvēki.Pie diviem apaļie..
140.00 € 180.00 €
Lielās pasākumu telts pamata izmērs ir10x5m un to iespējams paplašināt līdz 10x50m izmēram atbilstoši nepieciešamai platībai. Materiāls var būt balts vai caurspīdīgs. Sienas iespējams atvērt un aizvērt pēc vajadzības. Centra augstums: 4m Ieejas augstums: 2,3m Telts jumta kon..
490.00 €
Šī ietilpīgā un augstā 25 m2 telts ir lieliska izvēle svētkiem, tirdzniecībai, izstādēm un citiem pasākumiem.Telts centra augstums ir 5m Arkas (ieejas) augstums 2.5m. Komplektā 4 sienas bez logiemTelts rāmis ir veidots no pamatīgām alumīnija konstrukcijām, kas nodrošinās drošu patvē..
140.00 €
Koka grīda<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Koka grīda<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Prece ir noliktavā
Koka grīda ir vienīgais risinājums nelīdzenaas zemes virsmas gadijumā - nodrošina reprezentablu izskatu un stabilu, līdzenu segumu.Koka grīda izgatavota no terases dēļiem ar 1mm škirbāmūdens novadīšanai.Koka grīdu iespējams līmeņot, ja to būvē uz rāmja. Tas nozīmē, ka grīdu iespējams mo..
4.00 €
Saliekams galds 6 personām <br /><span style=text-transform:none;><small> ar vai bez galdauta, 180 cm</small></span> Saliekams galds 6 personām <br /><span style=text-transform:none;><small> ar vai bez galdauta, 180 cm</small></span>
Top Prece ir noliktavā
Plastmasas saliekama taisnstūrveida galda noma ar vai bez galdauta, 6 personām.180cm galdi ir nomas prece, kas bieži tiek izmantota organizējot dažādākos brīvdabas pasākumus, dārza svētkus, uzņēmuma sporta spēles, izbraukuma tirdzniecības un pasākumus, kur nepieciešamas praktiskas, izturīga..
8.00 €
Jaudīgs dīzeļdegvielas sildītājs Stanley 51 kW<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Jaudīgs dīzeļdegvielas sildītājs Stanley 51 kW<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Jaunums Prece ir noliktavā
Brand: Stanley
Industriālais dīzeļdegvielas sildītājs Stanley 51 kW paredzēts lielu telpu ātrai uzsildīšanai un temperatūras uzturēšanai. Piemērots pasākumiem lielajās pasākumu teltīs un citās neapsildāmās telpāsDarbojās : Ar dīzeļdegvielu; 220v Jauda: 51000W Svars: 34kg (neskaitot degvielu) ..
35.00 €
Zvilnis - sauļošanās krēsls<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Prece ir noliktavā
Zviļņa - sauļošanās krēsla noma noderēs vasaras brīvdabas pasākumos uzrunājot ērti iekārtojušos auditoriju vai privātai atpūtai pie dabas.Maksimālais svars: 100 kg Izmērs 127×56×3.2 cm Pieejamās krāsas: zili svītrains, sarkani svītrains un koši zaļš! Šo nomas preci iespējams saņemt ..
5.00 €
Laimes rats D=45cm<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Laimes rats D=45cm<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Prece ir noliktavā
Nereti rīkojot pasākumus rodās vajadzība kaut ko izlozēt? Jautrību ikvienam pasākumam palīdzēs panākt laimes rats, kas lieliski piemērots brīvdienu aktivitātēm, tirdzniecības šoviem, karnevāliem, ikgadējām sanāksmēm, ballītēm, uzņēmumu pasākumiem, restorāniem u.c. Šim laimes ratam..
20.00 €
Banketa krēsli<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Banketa krēsli<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Top Prece ir noliktavā
Banketu krēslu noma. Krēsla augstums ar atzveltni: 93cm Krēsla dziļums: 59cm Krēsla platums: 44cm! Šo nomas preci iespējams saņemt piektdien un atgriezt pirmdien, maksājot par vienas nomas dienas cenu !..
3.50 €
Norobežojošie stabiņi<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Norobežojošie stabiņi<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Prece ir noliktavā
Zelta norobežojošie stabiņi pasākumu, izstāžu vai ekspozīciju norobežošanai. Augstums: 1 m Pamatnes platums: 32 cm Krāsa stabiņiem: zelta Svars: 9 kg Virves garums: 1,5m ..
8.00 €
Elektrības ģenerators 1.9 kW (kluss)<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Jaunums Prece ir noliktavā
Brand: Energolukss
Šis elektrības (strāvas) ģenerātors būs piemērots nelieliem pasākumiem brīvdabā, kur nav pieejama parastais elektrības pieslēgums. Piemērots arī elektronisku ierīču darbināšanai - datori, skaņas un gaismu iekārtas.Nomas maksā iekļauta pilna bāka degvielas.Ģeneratorus ir iespējams savienot ar..
35.00 €
Apaļš banketa galds ar baltiem krēsliem <br /><span style=text-transform:none;><small> komplekts, 9 personām, 150 cm</small></span> Apaļš banketa galds ar baltiem krēsliem <br /><span style=text-transform:none;><small> komplekts, 9 personām, 150 cm</small></span>
Prece ir noliktavā -10 %
Apaļa 150 cm banketa galda un baltu krēslu komplekta 9 personām noma.150 cm apaļš, saliekams galds Pelēks vai balts galdauts Balti saliekami koka krēsli (9 gab.) Krēsla augstums ar atzveltni: 77cm Krēsla dziļums: 51cm Krēsla platums: 44cm Svars 2,8 kg Salikta g..
35.10 € 39.00 €
Apaļš banketa galds ar caurspīdīgiem Chiavari krēsliem <br /><span style=text-transform:none;><small> komplekts 10 personām, D180 cm</small></span> Apaļš banketa galds ar caurspīdīgiem Chiavari krēsliem <br /><span style=text-transform:none;><small> komplekts 10 personām, D180 cm</small></span>
Prece ir noliktavā -10 %
Apaļa galda un caurspīdīgu Chiavari krēslu komplekta noma 10 personām! Šo nomas preci iespējams saņemt piektdien un atgriezt pirmdien, maksājot par vienas nomas dienas cenu !Komplekts paredzēts 10 personām Pieejami 5 komplekti Galda diametrs - 180 cm; augstums - 74 cm ..
55.00 € 61.00 €
Saliekams furšeta galds <br /><span style=text-transform:none;><small> ar galdautu un ''brunčiem'', 240 cm</small></span> Saliekams furšeta galds <br /><span style=text-transform:none;><small> ar galdautu un ''brunčiem'', 240 cm</small></span>
Prece ir noliktavā
Brand: Zown
Plastmasas saliekamā furšeta galda noma ar baltu 150×300 cm galdautu un dekoratīvu elementu (brunčiem, svārkiem) kāju nosegšanai.Tieši 240 cm galdus pārsvarā izmanto uzkodām, ēdieniem - apkalpojot viesus pēc zviedru galda principa, bet vienlīdz labi šos galdus var izmantot arī saliekamajiem..
36.00 €
Saliekams bāra stāvgalds <br /><span style=text-transform:none;><small> ar vai bez galdauta, 80 cm</small></span> Saliekams bāra stāvgalds <br /><span style=text-transform:none;><small> ar vai bez galdauta, 80 cm</small></span>
Top Prece ir noliktavā
Plastmasas saliekamo bāra stāvgaldu noma ir lielisks risinājums saviesīgos pasākumos īslaicīgai dzērienu un uzkodu novietošanai. Veikala atklāšana, semināra kafijas pauze vai prezentācija? Stāvgaldi ir ekonomisks un ērts risinājums ar plašu galdauta izvēli. Līdz 4-5 cilvēkiem Gald..
9.00 €
Sēžammaiss - pufs lietošanai ārā<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Sēžammaiss - pufs lietošanai ārā<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Prece ir noliktavā
Sēžammaiss  - pufs neaizņem daudz vietas, bet sniedz daudz komforta pasākumā telpās vai ārpus tām.Piemērots visa vecuma cilvēkiem Viegls (tikai 5 kg)  Ērts – īpašais sēžammaisu pildījums pielāgojas ķermenim, sniedzot Jūsu nogurušajai mugurai lielisku atbalstu, ļaujot tai at..
7.00 €
Apbalvošanas podests (pjedestāls)<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Jaunums Prece ir noliktavā
Lai sacensību uzvarētāju slavas mirkli padarītu neaizmirstam un iemūžinātu bildēs sporta pasākumos pieņemts izmantot apbalvošanas podestus. Šis kompakto podestu komplekts nodrošinās atmiņās paliekošu uzvaru uzvarētājiem un līdzjutējiem.Apbalvošanas podestūra sastāv no 3 podestiem:1. vieta..
35.00 €
Saliekami bāra stāvgaldi <br /><span style=text-transform:none;><small> ar zeķes tipa galdautu </small></span> Saliekami bāra stāvgaldi <br /><span style=text-transform:none;><small> ar zeķes tipa galdautu </small></span>
Prece ir noliktavā
Saliekamo bāra stāvgaldu komplekta noma ar baltu zeķes tipa galdautu. Komplektā ietilpst 5 galdi un galdauti, bet Jūs varat saņemt Jums nepieciešamo galdu skaitu un galdauta krāsu.Galda izmēri: diametrs 81 cm, augstums 110 cm; Svars: 10 kg; Salikta galda izmēri: 134×82×7 cm; Krāsa: virs..
65.00 €
Norobežojošie stabiņi (lentu barjeras)<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Norobežojošie stabiņi (lentu barjeras)<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Prece ir noliktavā
Sudraba krāsas norobežojošo stabiņu (lentas barjeras) noma. Praktisks un izskatīgs risinājums rindas vai gājēju plūsmas organizēšanai, telpas zonēšanai, kā arī ekspozīcijas norobežošanai. Augstums: 1 m Pamatnes platums: 32 cm Krāsa stabiņiem un pamatnei: sudraba Svars: 9 ..
8.00 €
Balts saliekams koka krēsls<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Balts saliekams koka krēsls<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Top Prece ir noliktavā
Baltu saliekamo koka krēslu noma būs piemērota semināriem, svinīgiem pasākumiem gan telpās, gan ārpus tām, kā lieliska alternatīva plastmasas krēsliem.Pieejami 350 gab. šāda modeļa un krāsas krēsli.Testēts uz: 100 kg Platums: 44 cm Dziļums: 51 cm Augstums: 77 cm Sēdvietas pla..
2.50 €
Apaļš banketa galds ar baltiem Bonaparte krēsliem <br /><span style=text-transform:none;><small> komplekts, 10 personām, 180 cm</small></span> Apaļš banketa galds ar baltiem Bonaparte krēsliem <br /><span style=text-transform:none;><small> komplekts, 10 personām, 180 cm</small></span>
Prece ir noliktavā -9 %
Brand: Zown
Apaļa 180cm banketa galda un baltu Bonaparte stila krēslu komplekta noma 10 personām.! Šo nomas preci iespējams saņemt piektdien un atgriezt pirmdien, maksājot par vienas nomas dienas cenu !Komplekts paredzēts 10 personām Pieejami 20 komplekti Galda diametrs - 180 cm; a..
48.00 € 53.00 €
Karstais kubls (baļļa)<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Karstais kubls (baļļa)<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Prece ir noliktavā
          Karstā kubla noma ļauj izbaudīt atpūtu līdz 8 personām vienlaicīgi jebkurā vietā, kur iespējams nogādāt kublu. Kubla uzsildīšanai paredzēta ārējā malkas krāsns, kas nodrošina raitu karstā ūdens cirkulāciju. Džakuzi hidromasāžai un apgaismojumam nepieciešams parasts..
70.00 €
Pārvietojamā gardrobe - drēbju pakarmais stātivs 15 personām<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Prece ir noliktavā
Pārvietojamā gardrobe - drēbju pakarmais stātivs 15 personām. Populārs risinājums modes skatēs vai izbraukumu tirdzniecībā.Augstums: 1,55m Platums: 1 m Pakaramie "pleciņi": 15 gab.Viegli pārvietojams un stabils metāla konstrukcijas rāmis..
15.00 €
Elektrības ģenerators 7,7 kW (kluss)<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Jaunums Prece ir noliktavā
Brand: Energolukss
Šis elektrības (strāvas) ģenerātors būs piemērots nelieliemun vidējiem pasākumiem brīvdabā, kur nav pieejama parastais elektrības pieslēgums. Piemērots arī elektronisku ierīču darbināšanai - datori, skaņas un gaismu iekārtas.Nomas maksā degviela nav iekļautaJauda: 7,7 kW (pietiekami ..
70.00 €
Galds un divi soli <br /><span style=text-transform:none;><small> komplekts, 180 cm</small></span> Galds un divi soli <br /><span style=text-transform:none;><small> komplekts, 180 cm</small></span>
Top Prece ir noliktavā
Galda un divu solu komplekta noma, 180 cm.Šādas pasākuma mēbeles parasti izmanto privātiem dārza svētkiem, brīvdabas pasākumiem, uzņēmuma sporta spēlēm. Viegli saliekamas un pārvadājamas ar jebkuru vidēja izmēra autombīli. Ērti pie šāda komplekta var sēdēt 6 cilvēki, bet var arī 8 cilvēkiGal..
20.00 €
Apaļš banketa galds ar baltiem Bonaparte krēsliem <br /><span style=text-transform:none;><small> komplekts, 8 personām, 150 cm </small></span> Apaļš banketa galds ar baltiem Bonaparte krēsliem <br /><span style=text-transform:none;><small> komplekts, 8 personām, 150 cm </small></span>
Prece ir noliktavā -9 %
Apaļa galda un baltu Bonaparte krēslu komplekta noma! Šo nomas preci iespējams saņemt piektdien un atgriezt pirmdien, maksājot par vienas nomas dienas cenu !Komplekts paredzēts 8 personām Pieejami 25 komplekti Galda diametrs - 150 cm; augstums - 74 cm Bonaparte krēsli. Aug..
40.00 € 44.00 €
Atkritumu tvertne pasākumiem <br /><span style=text-transform:none;><small> 120 l</small></span> Atkritumu tvertne pasākumiem <br /><span style=text-transform:none;><small> 120 l</small></span>
Prece ir noliktavā
Atkritumu tvertnes noma pasākumiem. Šīs tvertnes tilpums ir 120 l, taču ir pieejami arī lielāki izmēri.Cenšoties virzīties uz pēc iespējas lielāko pakalpojumu klāstu pasākumu apkalpošanā, šobrīd piedāvājam arī atkritumu tvertnes (miskastes) nomu un atkritumu nogādi tiem paredzētā vietā pēc ..
15.00 €
Apaļš banketa galds ar Chiavari krēsliem <br /><span style=text-transform:none;><small> komplekts 8 personām, D150 cm</small></span> Apaļš banketa galds ar Chiavari krēsliem <br /><span style=text-transform:none;><small> komplekts 8 personām, D150 cm</small></span>
Prece ir noliktavā -10 %
Apaļa galda un Chiavari krēslu komplekta noma! Šo nomas preci iespējams saņemt piektdien un atgriezt pirmdien, maksājot par vienas nomas dienas cenu !Komplekts paredzēts 8 personām Pieejami 7 komplekti Galda diametrs - 150 cm; augstums - 74 cm Chiavari caurspīdīgi krēsli. Augstums a..
45.00 € 50.00 €
Caurspīdīgs Chiavari krēsls<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Caurspīdīgs Chiavari krēsls<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Top Prece ir noliktavā
Chiavari krēsli tika radīti 19. gadsimtā nelielā Itālijas pilsētā. Tieši pateicoties mazajai pilsētai krēsli ieguva savu nosaukumu. Jau no pašiem aizsākumiem pieprasījums pēc krēsliem bija milzīgs. Drīz vien Itālijā radās vairākas Chiavari krēslu ražotnes un to popularitāte aizsniedzās pāri okeānam ..
3.80 €
Pelēks saliekams krēsls  Zown Alex<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Pelēks saliekams krēsls  Zown Alex<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Jaunums Prece ir noliktavā
Brand: Zown
Pelēku saliekamu krēslu Zown Alex chair noma būs piemērota brīvdabas un citiem pasākumiem, kur vienlaicīgi jānodrošina liels skaits sēdvietu. Krēsli ir ūdens izturīgi, viegli, kompakti un viegli transportējami. Pieejami 190 gab. šāda modeļa krēsli. Minimālais pasūtijums 50 gab.Maksim..
2.00 €
Telts - nojume <br /><span style=text-transform:none;><small> balta, 2×2 m</small></span> Telts - nojume <br /><span style=text-transform:none;><small> balta, 2×2 m</small></span>
Prece ir noliktavā
Ātri saliekamās (popup) 2×2m telts noma ir labs risinājums visur, kur nepieciešams uzcelt kompaktu patvērumu no vēja, lietus vai saules.Komplektā 4 sienasātri uzstādāma un viegli transportējama profesionāla kvalitāte izturīgs, īpaši viegls rāmis 100% ūdensnecaurlaidīgs materiāls r..
40.00 €
Vēlies saviem pasākumiem pievienot mūsdienīgu un neordināru dizaina niansi? Pateicoties krēsla ergonomiskai formai, tas būs piemērots ne tikai īsiem iekštelpu semināriem, bet arī dažādiem ārtelpu pasākumiem. Atšķirībā no pārējiem, krēsls ir būtiski vieglāks un ērtāk transpor..
3.50 €
Semināru - konferenču krēsli<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Semināru - konferenču krēsli<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Top Prece ir noliktavā
Konferenču un semināru krēslu noma. Pieejami 200 gab pelēkā un melnā krāsā.Garums: 410 Platums: 470 Augstums: 81! Šo nomas preci iespējams saņemt piektdien un atgriezt pirmdien, maksājot par vienas nomas dienas cenu !..
2.50 €
Telts - nojume <br /><span style=text-transform:none;><small> balta, 3×3 m</small></span> Telts - nojume <br /><span style=text-transform:none;><small> balta, 3×3 m</small></span>
Prece ir noliktavā -12 %
Ātri saliekamās (popup) 3×3 m telts noma ir labs risinājums tirdzniecības izbraukumos, nelielos svētkos dārzā kā arī visur citur kur svarīgi ir ātri uzcelt patvērumu no vēja, lietus vai saules. Komplektā 4 sienasātri uzstādāma un viegli transportējama profesionāla kvalitāte izturīgs, īpaš..
44.00 € 50.00 €
Pārvietojamā pirts<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Prece ir noliktavā
Pārvietojamā pirts nodrošina lielisku atpūtu. Pirts rituāli un atpūta pirtī tagad ir pieejami jebkurā vietā. Pirts muca būs lieliska dāvana visos svētkos draugiem un ģimenei!Pārvietojamā pirts paredzēta, lai varētu baudīt pirts priekus jebkurā laikā un jebkurā vietā. Tagad ir tik vienkārši paņem..
80.00 €
Banketa krēsls Bonaparte<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Banketa krēsls Bonaparte<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Top Prece ir noliktavā
Napoleona stila klasiskais banketu krēsls ir izgatavots no mūsdienīgas un kvalitatīvas plastikas lējuma. Pieejami 200 gabali.Kresli ir viegli transportējami - savienojami. Piemēroti izmantošanai iekštelpās un ārpus tām.Materiāls: Polipropelēns Svars: 4 kg Platums: 4..
3.00 €
Strong Line auto piekabe<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Strong Line auto piekabe<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Jaunums Prece ir noliktavā
Brand: Energolukss
Ja noskatītais pasākuma inventārs jātransportē ārpus Rīgas - izmaksās draudzīgs risinājums par piegādi ir piekabes nomaGarums: 3,56m Platums: 1,55m Augstums: 1,5m Krava līdz 750 kg  B Kategorija..
25.00 €
Saliekams sols <br /><span style=text-transform:none;><small> 180 cm</small></span>
Prece ir noliktavā
Plastmasas saliekamā sola noma180 cm solus pārsvarā izmanto dārza svētkiem, brīvdabas pasākumam, uzņēmuma sporta spēlēm, vai izbraukuma tirdzniecībai.Garums: 180 cm; Augstums: 44 cm; Platums: 30 cm; Krāsa: virsma - balta vai pelēka, kājas - pelēkas; Svars: 8 Kg Salikta..
7.00 €
Apaļš banketa galds ar melniem Chiavari krēsliem <br /><span style=text-transform:none;><small> komplekts 8 personām, D150 cm</small></span> Apaļš banketa galds ar melniem Chiavari krēsliem <br /><span style=text-transform:none;><small> komplekts 8 personām, D150 cm</small></span>
Prece ir noliktavā -10 %
Apaļa galda un melnu Chiavari krēslu komplekta noma! Šo nomas preci iespējams saņemt piektdien un atgriezt pirmdien, maksājot par vienas nomas dienas cenu !Komplekts paredzēts 8 personām Pieejami 6 komplekti Galda diametrs - 150 cm; augstums - 74 cm Melni Chiavari krēsli. Augstums a..
43.00 € 48.00 €
Dekoratīvs aizslietnis - fasāde<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Dekoratīvs aizslietnis - fasāde<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Prece ir noliktavā
Dekoratīva aizslietņa - fasādes noma. Pamatā paredzēta DJ darba galda dekoratīvai nosegšanai aizsedzot kabeļus un citas lietas, kas varētu bojāt skatu. Izmantot var visur, kur nepieciešams kaut ko nodalīt un piesegt.Iespējams personalizēt izskatu ar apdrukāmSastāv no 4 posmiem...
15.00 €
Apaļš 180cm saliekamais galds 10 personām <br /><span style=text-transform:none;><small> ar vai bez galdauta</small></span> Apaļš 180cm saliekamais galds 10 personām <br /><span style=text-transform:none;><small> ar vai bez galdauta</small></span>
Prece ir noliktavā
Brand: Zown
Apaļš 180cm galds 10 personām | ar vai bez galdauta! Šo nomas preci iespējams saņemt piektdien un atgriezt pirmdien, maksājot par vienas nomas dienas cenu !Saliekamā galda noma ir ideāls risinājums pasākumu vai banketu organizēšanai.  Galda izmēri: diametrs: 180cm, augstu..
12.00 €
Atkritumu tvertne iekštelpu pasākumiem <br /><span style=text-transform:none;><small> 90 l</small></span> Atkritumu tvertne iekštelpu pasākumiem <br /><span style=text-transform:none;><small> 90 l</small></span>
Jaunums Prece ir noliktavā
Atkritumu tvertnes noma iekštelpu pasākumiem. Šīs tvertnes tilpums ir 90 l, atkritumu maiss iekļauts cenāIzmēri: 85,cmx53x40,5 cmTilpums: 90l ..
15.00 €
Runas tribīne<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Runas tribīne<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Prece ir noliktavā
Runas tribīne padara uzstāšanos ērtāku un svinīgāku. Šīs runas tribīnes noma būs lieliska izvēle īpaši svinīgos pasākumos, kur detaļām ir nozīme. Tribīne ir izgatavota no laba koka pārdomātos, ērtos izmēros.Virzmas izmērs: 47 x 53cm Augstums: 1,2m Svars: 20kg Iespējams apdrukāt ar perso..
100.00 €
Mobīlais bukletu stends<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Mobīlais bukletu stends<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Jaunums Prece ir noliktavā
Piedaloties ar saviem produkiem izstādē aktuāls kļūst jautājums kā iekārtot stendu. Vienā mirklī samontējams mobīlais bukletu stends ir risinājums Jūsu drukāto reklāmas materiālu pārskatāmai izvietošanai.6x A4 formas bukletu vietas Uzstādīšana aizņem mazāk par minūti Augstums: 152cm Pla..
20.00 €
Rāda no 1 līdz 48 kopā 61 (Kopā lapu - 2)